+48 508 168 190
biuro czynne: 8:00-19:00

Przygotowaliśmy kilka porad na temat tego jak zorganizować przeprowadzkę do innego kraju. Z nami zamiana miejsca zamieszkania będzie o wiele łatwiejsza i szybsza. Porady oparliśmy na swoim doświadczeniu zdobywanym podczas pracy w branży transportowej.

Od czego zacząć przeprowadzki po Europie?

Po podjęciu decyzji o zmianie miejsca zamieszkania polecamy zająć się rezerwacją terminu usługi transportowej. Wybierając naszą firmę wystarczy skontaktować się telefonicznie pod nr. +48 508 168 190 i omówić szczegóły, w tym terminy oraz adresy docelowe oraz wielkość załadunku. Kolejnym krokiem, który warto wykonać to przeanalizowanie mebli i rzeczy, które mają wyruszyć w nowe miejsce. Część rzeczy z pewnością nie przyda się w nowym miejscu, warto więc pomyśleć o ich sprzedaży lub oddaniu wcześniej. Wszystko, co ma wyruszyć w podróż musi zostać spakowane i zabezpieczone przed zniszczeniem. Meble polecamy rozmontować, sprzęt elektroniczny spakować w oryginalne opakowania jeśli nie zostały wyrzucone, a drobne rzeczy spakować w kartony. Wszystkie delikatne przedmioty, które mogą ulec stłuczeniu w czasie jazdy powinny zostać zabezpieczone np. folią bąbelkową. Warto pamiętać o tym, że w czasie przejazdu przewożone rzeczy są narażone na wstrząsy i drgania, dlatego mogą się o siebie rysować.

Przyjazd firmy transportowej

Zamawiając u nas przeprowadzki do Anglii lub innego kraju możesz mieć pewność, że przyjedziemy w umówionym terminie na miejsce, by